Gospodar Jovanova 54
+381 (0) 11 32 82 742
+381 (0) 60 01 200 96

BESPLATNA VANTELESNA OPLODNJA KAO NOVOGODIŠNJI DAR

Uvereni da je novi život najveći dar na svetu, lekari Specijalne ginekološke bolnice "Beograd" kraj godine obeležavaju još jednom humanitarnom akcijom besplatnog programa vantelesne oplodnje.

Akcija će biti organizovana u subotu 21. decembra u 13 sati, u prostorijama Specijalne ginekološke bolnice "Beograd", Gospodar Jovanova 54, a srećni par će izvući glumica Ljiljana Jakšić, koja je upravo zahvaljujući programu vantelesne oplodnje u ovoj bolnici, prošlog meseca postala mama devojčice Darije.

Specijalna bolnica "Beograd" ovaj vid humanitarnih akcija organizuje tri puta godišnje i kroz humanost daje svoj doprinos povećanju nataliteta.

"Mi smatramo da je u vremenima krize više nego ikad, važno pomoći ljudima koji žele da se ostvare kao roditelji, a nisu u stanju da sami finansiraju postupak vantelesne oplodnje. Na ovaj način dajemo svoj doprinos veri da će naredna godina biti godina lepih vesti." – kaže prof. Dr Slobodan R. Radulović, jedan od najvećih stručnjaka u oblasti humane reprodukcije.

Specijalna ginekološka bolnica "Beograd" ima najveći stepen uspešnosti ostvarenih trudnoća - čak 42%, a predstavlja i deo Konzorcijuma koji je sa RFZO potpisao Ugovor o postupku vantelesne oplodnje o trošku države i spremna je da odmah, bez čekanja, prihvati sve parove koji izraze želju da postupak obave u ovoj klinici.