Gospodar Jovanova 54
11000 Beograd
+381 (0)11 32 82 742

GLUMICA LJILJANA JAKŠIĆ RODILA DARIJU

Ljiljana Jaksic pred porodjaj na izvlacenju srecnog para koji je dobio besplatan program VTO od bolnice Beograd

Glumica Ljiljana Jakšić je 25. novembra rodila zdravu devojčicu Dariju i tako ostvarila svoj san da postane majka. Specijalna ginekološka bolnica "Beograd" ponosna je što je verom i znanjem svog stručnog tima omogućila Ljiljani da se u 52. godini ostvari i kao roditelj.

Ljiljana Jakšić, koja je široj javnosti poznata po ulozi Salvete u "Kursudžijama", porodila se carskim rezom u bolnici "Narodni front", a trudnoću je ostvarila postupkom vantelesne oplodnje u Specijalnoj ginekološkoj bolnici “Beograd”. Beba Darija ima tri i po kilograma, a dugačka je 52 centimetra.

"Ovo je najlepše što jednoj ženi može da se desi. To sam dugo čekala i zbog ovoga ću živeti. Ja sam najsrećnija osoba na celom svetu i svima vama želim da što pre na svojoj koži osetite ovu radost", rekla je Ljiljana po izlasku iz porodilišta.