Gospodar Jovanova 54
11000 Beograd
+381 (0)11 32 82 742

LEČENJE STERILITETA I KATARAKTE UZ KNJIŽICU I KOD PRIVATNIKA - DRUGI DNEVNIK RTS (VIDEO)

U Drugom dnevniku RTS-a, 13. februara, emitovan je prilog čija je tema bila najava Ministarstva zdravlja  da će za nekoliko meseci početi sprovođenje programa vantelesne oplodnje u privatnim klinikama o toršku države. Sagovornik je bio i prof. dr Radulović, jedan od naših najvećih stručnjaka u oblasti VTO:"Imamo iskustva, i apsolutno smo spremni na tu saradnju i bilo je samo pitanje kada će se to desiti, sasvim je jasno sa kapacitetima u državnim ustanovama i potrebama pacijenata, broj iz godine u godinu raste. Bilo je jasno da je samo pitanje vremena kada će morati da se donese ta odluka", kaže Slobodan Radulović iz Specijalna bolnica za lečenje steriliteta."