Gospodar Jovanova 54
11000 Beograd
+381 (0)11 32 82 742

SPECIJALNA GINEKOLOŠKA BOLNICA "BEOGRAD" DONIRALA DVA BESPATNA PROGRAMA VANTELESNE OPLODNJE

Humanitarnoj akciji Specijalne bolnice "Beograd", osmoj po redu, za dodelu besplatnih programa vantelesne oplodnje, prisustvovalo je više od 260 parova. Mala Darija je uz pomoć mame Ljiljane Jakšić sreću donela bračnim parovima Milojević i Jojić.

Ljiljana Jaksic i Darija izvlace srecan par koji ce dobiti besplatan program VTO"Radi davanja doprinosa povećanju nataliteta pokrenuli smo inicijativu učlanjenja donatora u "Bebi-klub", preko koga ćemo, nadam se, obezbediti sredstva za dodelu još više besplatnih programa vantelesne oplodnje", istakao je profesor dr Slobodan Radulović.

On je saopštio da će bračni par Deverdek, koji je u uskršnjoj akciji osvojio besplatan program vantelesne oplodnje, postati roditelji blizanaca.

Specijalna bolnica "Beograd" ima najveću uspešnost ostvarenih trudnoća - čak 42 odsto.