Gospodar Jovanova 54
11000 Beograd
+381 (0)11 32 82 742

USKRŠNJI DAR ZA PORODICE VULIĆ I PETROVIĆ

Više od 300 zainteresovanih učestvovalo je danas u devetoj humanitarnoj akciji dodele besplatne vantelesne oplodnje koju je u Dečijem kulturnom centru organizovala Specijalna bolnica “Beograd“. Akcija je simbolično počela u 5 do 12, kako bi se i na taj način ukazalo na nužnost pružanja podrške parovima, koji šansu da se ostvare kao roditelji dobijaju kroz programe vantelesne oplodnje za koje najčešće nemaju dovoljno sredstava.

Prof. dr Radulovic, Ljiljana Jaksic sa cerkom Darijom i dobitnici programam VTOU ovoj akciji vantelesnu oplodnju kao uskršnji dar dobili su bračni parovi Vulić i Petrović, koji su svoju radost podelili sa svim prisutnim parovima i gostima.

"Sve veći broj bračnih parova koji se prijavljuju za učešće u našim akcijama, najbolji su pokazatelj da veliki broj parova u Srbiji ima problem sa dobijanjem potomstva. Zato smo, u cilju davanja doprinosa povećanju nataliteta, pokrenuli i inicijativu osnivanja i učlanjenja donatora u Baby club, preko koga ćemo, nadam se, obezbediti sredstva za dodelu još više besplatnih programa vantelesne oplodnje" istakao je prof. dr Radulović.

Specijalna Bolnica “Beograd“ u svakoj humanitarnoj akciji tri puta godišnje izvlači jedan par kome dodeljuje besplatan program vantelesne oplodnje, a kao član Baby kluba učestvuje i sa trećinom sredstava za svaku sledeću vantelesnu oplodnju koju podrži i neka druga organizacija. I ovoga puta to je bio “Miter international“, pa su dodeljena dva besplatna programa.