Bolnica “Beograd” – Humanitarna uskršnja akcija – Zdravo jutro, Studio B

Više od 300 zainteresovanih učestvovalo je danas u devetoj humanitarnoj akciji dodele besplatne vantelesne oplodnje koju je u Dečijem kulturnom centru organizovala Specijalna bolnica “Beograd”. Akcija je simbolično počela u 5 do 12, kako bi se i na taj način ukazalo na nužnost pružanja podrške parovima, koji šansu da se ostvare kao roditelji dobijaju kroz programe vantelesne oplodnje za koje najčešće nemaju dovoljno sredstava.
U ovoj akciji vantelesnu oplodnju kao uskršnji dar dobili su bračni parovi Vulić i Petrović, koji su svoju radost podelili sa svim prisutnim parovima i gostima. Akciju su svesrdno svojim prisustvom i rečima podržale poznata pevačica Leontina i glumica Ljiljana Jakšić sa ćerkicom Darijom, kao i Goca Tržan koja se obratila prisutnima putem telefona.
Bolnica “Beograd” u svakoj humanitarnoj akciji tri puta godišnje izvlači jedan par kome dodeljuje besplatan program VTO, a kao član “Baby kluba” učestvuje i sa trećinom sredstava za svaku sledeću vantelesnu oplodnju koju podrži i neka druga organizacija. I ovoga puta to je bio “Miter international”, pa su dodeljena dva besplatna programa.
Beograd, 5. april 2015.