Bonding – povezivanje bebe i roditelja i pre rođenja – 4D ultrazvuk u SGB “Beograd”

Svetska istraživanja pokazuju da je značaj uspostavljanja veze roditelja sa bebom i pre rođenja izuzetno važan, pa medicina sve više pažnje posvećuje tom povezivanju tzv. “bondingu”. U tome značajnu ulogu igraju najsavremniji aparati koji stvaraju trodimenzionalnu sliku (3D) i trodimenzionalni film (4D). U procesu vantelesne oplodnje, pak, parovi mogu da prate i proces razvoja i rasta jajnih ćelija začeća, a u Specijalnoj ginekološkoj bolnici “Beograd“ partneru je omogućeno da prati i proces transfera jajne ćelije.