Glumica Ljiljana Jakšić rodila Dariju

Glumica Ljiljana Jakšić je 25. novembra rodila zdravu devojčicu Dariju i tako ostvarila svoj san da postane majka. Specijalna ginekološka bolnica “Beograd” ponosna je što je verom i znanjem svog stručnog tima omogućila Ljiljani da se u 52. godini ostvari i kao roditelj.

Ljiljana Jakšić, koja je široj javnosti poznata po ulozi Salvete u “Kursudžijama”, porodila se carskim rezom u bolnici “Narodni front”, a trudnoću je ostvarila postupkom vantelesne oplodnje u Specijalnoj ginekološkoj bolnici “Beograd”. Beba Darija ima tri i po kilograma, a dugačka je 52 centimetra.

“Ovo je najlepše što jednoj ženi može da se desi. To sam dugo čekala i zbog ovoga ću živeti. Ja sam najsrećnija osoba na celom svetu i svima vama želim da što pre na svojoj koži osetite ovu radost”, rekla je Ljiljana po izlasku iz porodilišta.