Ivan Ivanović i specijalna bolnica “Beograd” za Novu godinu obradovali dva bračna para

Neki veruju u Deda Mraza, a neki u dobre ljude koji znaju i žele da pomognu.
U poslednjoj, novogodišnjoj, epizodi emisije “Veče sa Ivanom Ivanovićem”, koja je tradicionalno bila u znaku humanosti Specijalna bolnica “Beograd” i Ivan Ivanović obradovali su besplatnim programima vantelesne oplodnje dva bračna para – Mirjanu i Nikolu Pantelić iz Šapca i Aleksandru Stošič i Sašu.
humanitarne_akcije_ivan_ivanovic3

Bolnica “Beograd” nije promenila svoju odluku da ovi parovi dobiju šansu da postanu roditelji i kada se ispostavilo da će poslednja epizoda popularnog serijala neće biti emitovana zbog neslaganja i razlaza popularnog voditelja i menadžemnta njegove televizije.

Humanost i želja da na ovaj svet dođe što više beba, vodi nas i u ovoj priči.

Zato i Mirjani i Nikoli, i Aleksandri i Saši zahvaljujemo na poverenju koje su nam ukazali, činimo sve da ostvarimo njihov san i držimo palčeve za nove početke i nove radosne vesti.