Leontina Vukomanović – Humanitarna akcija dodele besplatnih VTO Uskrs 2015.

Leontina Vukomanovic je svesrdno podržala humanitarnu akciju Specijalne bolnice “Beograd” oraganizovanu u Dečjem kulturnom centru i u veoma emotivnom obraćanju prisutnima rekla da je izuzetno značajno da se ovakve akcije realizuju i da je najlepši zvuk na svetu bebin plač.
U prilogu govori o važnosti razbijanja tabua na temu vantelesne oplodnje i problemima steriliteta.
U ovoj akciji vantelesnu oplodnju kao uskršnji dar dobili su bračni parovi Vulić i Petrović, koji su svoju radost podelili sa svim prisutnim parovima i gostima.
Bolnica “Beograd” u svakoj humanitarnoj akciji izvlači jedan par kome dodeljuje besplatan program vantelesne oplodnje, a kao član “Baby kluba” učestvuje i sa trećinom sredstava za svaku sledeću vantelesnu oplodnju koju podrži i neka druga organizacija. I ovoga puta to je bio “Miter international”, pa su dodeljena dva besplatna programa.
Beograd, 5. april 2015.