Ljiljana Jakšić – Humanitarna akcija dodele besplatnih VTO Uskrs 2015.

Humanitarnu uskršnju akciju Specijalne bolnice “Beograd” u Dečjem kulturnom centru svojim prisustvom i rečima podržala je i glumica Ljiljana Jakšić zajedno sa svojom jednoipogodišnjom ćerkicom Darijom. Glumica je Dariju dobila zahvaljujući vantelesnoj oplodnji koju je uradio tim Specijalne bolnice “Beograd” u 52. godini.
Ljiljana je poručila svim prisutnim parovima da je najvažnije da istraju u želji da se ostvare kao roditelji i značaju podrške okoline.
Bolnica “Beograd” u svakoj humanitarnoj akciji izvlači jedan par kome dodeljuje besplatan program vantelesne oplodnje, a kao član “Baby kluba” učestvuje i sa trećinom sredstava za svaku sledeću vantelesnu oplodnju koju podrži i neka druga organizacija. I ovoga puta to je bio “Miter international”, pa su dodeljena dva besplatna programa. U ovoj akciji vantelesnu oplodnju kao uskršnji dar dobili su bračni parovi Vulić i Petrović, koji su svoju radost podelili sa svim prisutnim parovima i gostima.
Beograd, 5. april 2015.

Poštovani posetioci, Specijalna ginekoloska bolnica Beograd će u narednom periodu