Natalitet u Srbiji i VTO o trošku RFZO u Dnevniku 2 RTS

U Drugom Dnenvniku RTS1 u okviru priloga o natalitetu u Srbiji tema je bila vantelesna oplodnja o trošku RFZO, kao i ono što je u direktnoj vezi sa VTO kao što su biološki sat, uzroci steriliteta i ostali faktori koji bi mogli da utiču na potencijalno povećanje kapaciteta, kao i povećanje starosne granice u budućnosti o čemu je govorio i prof. dr Slobodan R. Radulović, jedan od najvećih eksperta za lečenje steriliteta i reproduktivno zdravlje u regionu.
Uvek nam je izuzetno zadovoljstvo i čast da ugostimo ekipu RTS na čelu sa divnom novinarkom Anom Stamenković. Hvala njima i hvala Katarini i Goranu Aleksić, našem predivnom paru, koji su podelili svoje iskustvo. Svi smo uz njih!
Specijalna bolnica “Beograd”
21.10.2017.