Nova šansa za VTO u privatnim klinikama o trošku države – gost prof. dr Radulović

Prof. dr Slobodan R. Radulović bio je gost jutarnjeg programa na TV Happy i tom prilikom pričao je o najavi Ministarstva zdravlja da će za nekoliko meseci početi sprovođenje programa vantelesne oplodnje u privatnim klinikama o toršku države. Pored ove aktuelne i najvažnije teme, prof. dr Radulović komentarisao je i situaciju u zdravstvu i istakao veliki značaj i potrebu za izjednačavanjem državne i privatne prakse u ovoj oblasti i samim tim davanjem izbora pacijentima ko će i gde da ih leči. Prilikom ovog gostovanja, profesor Radulović pričao je i o opštim trendovima ali i budućnosti u oblasti lečenja steriliteta, genetike i vantelesne oplodnje.