Novi program za višestruke neuspele pokušaje VTO – Bolnica “Beograd” u Zdravom jutru

U proseku kod svakog trećeg para (33%) vantelesna oplodnja iz prvog pokušaja rezultira uspehom odnosno trudnoćom. Iako je ovaj broj značajan, činjenica je da većina parova proces vantelesne oplodnje pre ostvarenja uspeha mora da ponovi nekoliko puta.
Prof. dr Slobodan R. Radulović, u ovom prilogu, govori o novim programima Specijalne ginekološke bolnice “Beograd” namenjenim ženama koje su prošle kroz više neuspelih procesa vantelesne oplodnje.

Poštovani posetioci, Specijalna ginekoloska bolnica Beograd će u narednom periodu