Prijavite se za VTO klub (grupa za podršku)

Kao vaš prijatelj na putu ostvarenja cilja – dobijanja bebe, Specijalna bolnica “Beograd” čini sve da tu želju ostvarite na što lakši način. Zato smo osnovali i VTO klub – grupu za podršku.
vtoklub
Ljudi koji se odluče za lečenje steriliteta i vantelesnu oplodnju donose važnu odluku koja od njih zahteva dodatne psihofizičkenapore. Osećaju se ranjivo na različite načine i zato im je, uz najsavremenija medicinska znanja i tehnike, podjednako potrebna i psihološka podrška. Podrška partnera, porodice, prijatelja – ali i onih koji su prolazili ili prolaze kroz ista iskustva.

Svake subote od 18 časova imamo priliku da se sastanemo, porazgovaramo i razmenimo iskustva sa drugim ljudima koji se trude da postanu roditelji lečenjem steriliteta i/ili uz pomoć vantelesne oplodnje. U odnosu na vaša interesovanja organizovaćemo i dolazak specijalnih gostiju – vrhunskih lekara i drugih vrsta stručnjaka, kao i ljudi čija iskustva svima mogu biti dragocena.

Ovo je prilika da, u stručno vođenom razgovoru koji moderira naš psihološki savetnik Darja Živković, dobijete savete, ali i podelite svoja iskustva, strahove, krize, načine njihovog prevazilaženja, potrebe i misli.

Učestvovanje u VTO klubu se ne naplaćuje, ali je neophodno da se na vreme prijavite. To znači da svoje učešće na sastanku koji će se odražati u subotu 8. novembra treba da prijavite do četvrtka 6. novembra na naše brojeve 011/3282-742 i 011/3282-864, kao i na e-mail adresu: darjazivkovic@gmail.com