Radosne vesti

Radosne vesti zaslužuju da ih podelimo sa prijateljima. A ima li radosnije vesti od one da će nam u ovoj godini stići još jedna beba? Beba o kojoj govorimo je ona koju čeka porodica Deverdek. Ovaj bračni par dobio je od Specijalne bolnice “Beograd” besplatnu vantelesnu oplodnju u našoj humaniranoj uskršnjoj akciji izvlačenja parova.

“Ova vest veoma nas je obradovala, jer mi svaku bebu u čijem dolasku na svet učestvujemo doživljavamo kao člana naše sada već veoma brojne porodice” – kaže prof. dr Slobodan R. Radulović i podseća da bolnica “Beograd” na sve naćine, pa i humanitarnim akcijama besplatnog programa vantelesne oplodnje nastoji da doprinese porastu nataliteta u našoj zemlji.

Specijalna ginekološka bolnica “Beograd” ima najveći stepen uspešnosti ostvarenih trudnoća – čak 42%, a ovaj vid humanitarnih akcija organizuje tri puta godišnje.

Sledeća ovakva akcija tradicionalno će biti održana u Dečijoj nedelji, odnosno u prvoj nedelji oktobra.