Specijalna bolnica “BEOGRAD” u emisiji 150 minuta na TV PRVA (video)

Tim emislije 150 minuta prepoznao je značaj i pozitivan učinak primene integrativne medicine u lečenju steriliteta, kao i važnu ulogu koju psihološka podrška ima u svim koracima na ovom putu ka cilju – bebi.

Integrativna medicina u centar stavlja individualne specifičnosti i potrebe svakog pojedinca i svakog para i uz najsavremenija dostignuća klasične medicine koristi i metode akupunkture, posebnog načina ishrane i jačanja psihičkog stanja. Održava biološku ravnotežu organizma i energije neophodnu za optimalno funkcionisanje tela, što direktno utiče na povećanje uspešnosti asistirane reprodukcije.