Specijalna ginekološka bolnica “Beograd” u emisiji 150 minuta na TV Prva

Hvala emisliji 150 minuta koja je prepoznala značaj i pozitivan učinak primene integrativne medicine u lečenju steriliteta, kao i važnu ulogu koju psihološka podrška ima u svim koracima na ovom putu ka cilju – bebi.

Integrativna medicina u centar stavlja individualne specifičnosti i potrebe svakog pojedinca i svakog para i uz najsavremenija dostignuća klasične medicine koristi i metode akupunkture, posebnog načina ishrane i jačanja psihičkog stanja. Održava biološku ravnotežu organizma i energije neophodnu za optimalno funkcionisanje tela, što direktno utiče na povećanje uspešnosti asistirane reprodukcije.

O ovim važnim temama sa Majom Nikolić pričali su prof. dr Slaviša Stanišić i psiholog Darja Živković iz Specijalne bolnice “Beograd”.