VTO o trošku RFZO u Specijanoj bolnici “Beograd” – Zdrava TV

U ovom prilogu na Zdravoj TV prof. dr Radulović pričao je o novom ciklusu sprovođenja programa vantelesne oplodnje o trošku države. Specijalna bolnica “Beograd” prati najnovije trendove u oblasti lečenja steriliteta i jedna je od retkih ustanova u Srbiji koja vrlo uspešno primenjuje holistički pristup odnosno principe integrativne medicine u programima vantelesne oplodnje o čemu je govorio prof. dr Saša Stanišić. Pored akupunkture i osobno kreiranog režima ishrane, pacijentima je na raspolaganju i program psihološke podrške u procesu vantelesne oplodnje o čijem značaju je govorila Darja Živković, psihološki savetnik Specijalne bolnice “Beograd”.